Karlik Trend – gdy kształt gniazdka, ramki i łącznika ma znaczenie

Większość produktów elektroinstalacyjnych do organizacji punktów dostępu do sieci elektrycznej, informatycznej, telewizyjnej, telefonicznej czy centralnego odkurzacza ma typowy kształt prostokąta. Jednak w niektórych wnętrzach zdecydowanie lepiej prezentują się akcesoria o bardziej urozmaiconym designie. To właśnie m.in. dla tego, tak dużym zainteresowaniem architektów wnętrz i inwestorów cieszą się produkty z serii Karlik Trend.

W katalogu rozwiązań serii Trend łączy się niezawodny klasyczny design, utrzymany w eleganckiej kolorystyce klasycznej bieli, beżu i brązu z pełną funkcjonalnością osprzętu elektroinstalacyjnego marki Karlik. Jeżeli standardowa kolorystyka akcesoriów wydaje się za mało wyszukana, to można jeszcze wybierać spośród kilku dodatkowych modnych metalizowanych i matowych wariantów stylistycznych. Produkty z serii Trend dostępne są jako kompletny zestaw lub oddzielnie, jako mechanizm z blachą centralną i ramka.

Każdy typ gniazdka i każdy rodzaj sterowania w serii Trend

Seria gniazdek, regulatorów, sterowników i łączników z katalogu Trend jest przystosowana do organizowania dostępu do zasilania i sterowania wszystkimi urządzeniami, jakie montuje się we współczesnych domach, biurach, hotelach i innych obiektach. W serii trend dostępne są pojedyncze i podwójne mechanizmy gniazdek prądowych, gniazdek zasilających USB, DATA, internetowych RJ45, telefonicznych RJ11, RTV-SAT oraz gniazdek do instalacji głośnikowych pod nagłośnienie do zestawów kina domowego, sal konferencyjnych itp. Ponadto, seria Trend to pełen katalog podwójnych i pojedynczych łączników regulatorów natężenia oświetlenia, sterowania roletami i innym osprzętem oraz automatyką budynkową. Do montowania i organizacji punktów dostępu i sterowania dostępne są pionowe i poziome ramki przystosowane do montażu od jednego do pięciu mechanizmów.

Gniazdka Karlik Trend

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier ) już od 300,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl