Karlik Senior z certyfikatem do zadań specjalnych

Blisko 50 lat doświadczeń firmy Karlik na rynku osprzętu elektroinstalacyjnego owocuje dopracowaną serią produktów przeznaczonych do zastosowania w miejscach, w których trudno o sterylne warunki. Łączniki i gniazdka montowane w garażach, warsztatach, piwnicach i na halach produkcyjnych to osprzęt, od którego oczekuje się ponadprzeciętnej trwałości, niezawodności i bezpieczeństwa w każdych okolicznościach. Dlatego w przypadku takich zastosowań rekomenduje się stosowanie sprawdzonych i dopracowanych akcesoriów z jednej z serii osprzętu specjalnego przeznaczenia – Karlik Senior.

Estetycznie, funkcjonalnie, bezpiecznie

Karlik Senior to wyjątkowy przykład industrialnego designu, który ma swoich zwolenników. Akcesoria z tej serii dostępne są dwóch klasycznych wariantach kolorystycznych, czyli w typowej bieli i klasycznej czerni. Charakterystyczne kubiczne puszki z mechanizmem gniazdek i łączników osłoniętych dodatkową membraną z tworzywa, zapewnia ochronę przed wnikaniem zanieczyszczeń i wilgoci na poziomie IP44.

Oznacza to, że puszka osprzętu z serii Karlik Senior zabezpiecza mechanizm łącznika lub gniazdka przed dostępem do części niebezpiecznych drutem oraz przed zanieczyszczeniem i wnikaniem pyłów i ciał stałych o średnicy większej niż 1 mm. Taka specyfikacja powoduje, że Karlik Senior to doskonałe rozwiązanie do organizacji punktów dostępu w zakładach produkcyjnych, warsztatach, piwnicach, garażach i w wielu różnych pomieszczeniach czy budynkach gospodarczych.

Osprzęt serii senior to puszki z pojedynczym lub podwójnym łącznikiem oraz pojedyncze i podwójne gniazdka bryzgoszczelne z uziemieniem. Gniazdka dostępne są z osłoną w kolorze białym lub z transparentnego tworzywa barwionego na kolor ciemny. Osprzęt serii Karlik Senior to idealne rozwiązanie do montażu wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dostęp do energii z sieci.

Gniazdka Karlik Senior

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier ) już od 300,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl