Karlik Flexi – inne podejście do organizacji dostępu do instalacji

Organizacja dostępu do instalacji czasami wymaga nieco bardziej elastycznego podejścia niż standardowe. Nie zawsze standardowe pojedyncze i wielokrotne ramki montażowe dają możliwość uzyskania odpowiedniej konfiguracji, która będzie dopasowana do potrzeb użytkowników i warunków w miejscu montażu. W takich okolicznościach potrzeba nieco więcej swobody, a najlepiej zazwyczaj sprawdza się możliwość dowolnego konfigurowania ramek, pod potrzeby i oczekiwania użytkowników. Do takich zastosowań firma Karlik opracowała elastyczny system osprzętu elektroinstalacyjnego – Karlik Flexi.

Proste składanie ramek i mechanizmów w serii Flexi

Elastyczność serii Flexi wynika z modułowej budowy ramek. Każda ramka może być wykorzystana jako pojedyncza ramka montażowa. Jednocześnie pojedyncze ramki można ze sobą łączyć w zespół ramek o praktycznie dowolnej długości. Dzięki temu podczas projektowania dostępu do instalacji nie trzeba ograniczać ilości gniazd. W każdej ramce można zainstalować dowolny mechanizm tak, aby uzyskać optymalną funkcjonalność poszczególnych punktów dostępu. Dzięki temu obok typowych gniazdek sieciowych można zainstalować gniazdka do ładowania urządzeń mobilnych przez złącze USB, gniazda HDMI, DATA, RJ45 czy telefoniczne RJ11 i abonenckie RTV-SAT. Każdy punkt dostępu można konfigurować dowolnie, pod potrzeby użytkowników w danej lokalizacji.

Elastyczny Karlik Flexi prezentuje się bardzo dobrze

Seria Flexi dostępna jest w kilku modnych kolorach, które dają możliwość uzyskania eleganckiego układu ramki, która pasuje zarówno do wnętrz w aranżacji klasycznej, jak i nowoczesnej. Ramki, mechanizmy i łączniki Karlik Flaxi dostępne są w kolorze białym, beżowym, srebrny metalik, złoty metalik, brązowy metalik i w kolorze grafitowym. Do ramek trzeba dokupić boki, które dostępne są w tej samej kolorystyce. Składanie ramek jest bardzo proste i nie wymaga stosowania specjalnych narzędzi. Po złożeniu ramki o odpowiedniej ilości elementów można zamontować w nich właściwe mechanizmy.

Gniazdka Karlik Flexi

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier ) już od 300,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl