Gniazdka, łączniki, regulatory i jeszcze więcej osprzętu Karlik z serii Deco

Seria osprzętu Karlik Deco to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy zwracają uwagę na każdy element aranżacji. Gniazdka i łączniki to elementy, z których korzystamy nawet kilka razy dziennie. Dlatego coraz częściej architekci i inwestorzy poszukują czegoś, co da im szansę podkreślenia lub przełamania ogólnej aranżacji wnętrza. Osprzęt z serii Deco marki Karlik to doskonałe narzędzie do realizacji takiego celu.

Solidnie i efektownie z Karlik Deco

Produkty z serii Deco to rozwiązanie, które umożliwia aranżację praktycznie każdego rodzaju sieci. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w jednej wielokrotnej ramce obok gniazdek sieciowych zainstalować np. gniazdo wejściowe do instalacji centralnego odkurzacza. W ramach serii Deco dostępne są solidne pojedyncze i wielokrotne ramki pośrednie, które dają wiele swobody przy organizacji przyłączy i sterowania domowym oświetleniem oraz innymi urządzeniami, których coraz więcej podłącza się do rozbudowanych instalacji nowoczesnych domów inteligentnych.

Karlik Deco, czyli bogata kolorystyka i różne kształty ramek

Osprzęt elektroinstalacyjny, wszystkie gniazdka i łączniki muszą po prostu działać. Każdy inwestor, który decyduje się na produkty marki Karlik, robi to, ponieważ nie chce żadnych niespodzianek. Jakość to podstawa, jednak coraz ważniejszym kryterium wyboru jest też design i możliwość dobrania produktów o odpowiedniej estetyce i kolorystyce do poszczególnych pomieszczeń. Gdy liczy się design i elastyczne podejście do aranżacji, oferta z katalogu serii Deco marki Karlik wydaje się dawać więcej możliwości niż alternatywne. W Karlik Deco dostępne są łączniki, gniazda i regulatory w różnych kolorach, które można zestawić z ozdobnymi uniwersalnymi ramkami. Ramki te dostępne są w wielu wersjach wykończenia – od utrzymanych w pastelowym macie, przez ramki drewniane i drewnopodobne, poprzez lekko satynowy Deco Soft, industrialne ramki o estetyce betonu, czy błyszczące i szklane.

Gniazdka Karlik Deco

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier ) już od 300,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl