Osprzęt elektroinstalacyjny marki Karlik

Firma Karlik to jeden z bardziej doświadczonych polskich producentów osprzętu elektroinstalacyjnego. Przedsiębiorstwo powstało w latach 70-tych XX wieku i od początku swojej działalności koncentruje się na dostarczaniu komponentów najwyższej jakości. Produkty firmy Karlik to synonim niezawodności, prostej i trwałej konstrukcji oraz jakościowych materiałów.

Doceniany przez instalatorów i inwestorów

Osprzęt elektroinstalacyjny Karlik jest doceniany przez monterów i firmy instalacyjne. Fachowcy cenią sobie prostą, solidną konstrukcję, ustandaryzowane procedury montażowe i dostępność wszystkich stosowanych na rynku rodzajów gniazd, łączników, złączek, sterowników, regulatorów, puszek instalacyjnych, puszek montażowych, klawiszy i ramek. Dużą zaletą produktów marki Karlik jest dostęp do części zamiennych.

Jakość w parze z eleganckim modnym designem

Oferta firmy Karlik to nie tylko kompleksowy katalog osprzętu instalacyjnego wysokiej jakości. Firma kładzie ogromny nacisk także na atrakcyjność swoich produktów. Przecież doskonałe wyposażenie musi się efektownie prezentować. Dlatego Karlik oferuje równolegle kilka serii akcesoriów różniących się designem i kolorystyką. Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową estetyką produktów Karlik z serii Deco, Flexi, Mini, Trend, Logo, Liza, Junior oraz Senior.

Blisko 50 lat doświadczenia na wymagającym polskim i europejskim rynku

Zespół firmy Karlik to doświadczona ekipa, która czerpie z już blisko 50-letniego doświadczenia firmy w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań w zakresie osprzętu elektroinstalacyjnego. Dzięki temu inwestorzy i architekci wnętrz mogą korzystać ze sprawdzonych i dopracowanych rozwiązań, które sprawdzają się w różnych aplikacjach, w tym w budynkach jednorodzinnych, apartamentowcach, hotelach, biurowcach oraz budynkach i halach przemysłowych. Co więcej, produkty firmy dają możliwość rozbudowy i dostosowania instalacji do potrzeb wynikających z zastosowania w budynku nowych technologii. Jest to bardzo ważne w przypadku modernizacji domów, która polegaj na budowie instalacji do zarządzania urządzeniami smart home.

Gniazda, włączniki Karlik

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier ) już od 300,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl